Porcelán Tételek száma: 240
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2326945
11114
388
Herendi Rotschild mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11,5x7,5 m 2326914
11115
388
Herendi Rotschild mintás kis fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x7 m 2326911
11116
388
Herendi Rotschild mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12,5 cm 2326897
11117
388
14000
Herendi Rotschild mintás szív alakú bonbonniere, rózsákkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x10x9 cm 2326893
11118
388
Herendi Rotschild mintás ékszeres dobozka, bonbonniere,. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 7 cm 2326956
11119
388
Herendi Rotschild mintás levél formájú kínáló tál. Kézzel festett, jelzett,hibátlan .26x20 cm 2326868
11120
388
2 db Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.7,5x5,5 cm 2326845
11121
388
Herendi virág mintás füles reggeliző, kávés tálca. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal a rózsán 32x25 cm 2326887
11122
388
Herendi virág mintás levél alakú kínáló tál, dpmbornyomott. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 10x13 cm 2326895
11123
388
3400
Herendi Eton mintás tojás alakú bonbonniere,. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 12x8 cm 2326449
11124
388
Herendi virág mintás mokkás csésze készlet aljjal 6+6 db. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 2331113
11125
388
Herendi petrezselyem mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással. 13,5x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft