Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 234
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2331098
10300
388
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Ónódi (?) 954 jelzéssel: Zöldellő táj. Akvarell, papír, 24×34 cm 2331298
10301
388
Pataki 960 jelzéssel: Múzsa. Olaj, karton, sérült. 39x61 cm 2312731
10302
388
Poldi jelzéssel: Virágcsendélet. Tempera, papír, 40×50 cm 2297551
10303
388
Püspöky M jelzéssel: Tóparti gólyák. Olaj, karton, fa keretben, 25×35,5 cm 2329336
10304
388
Rácz József jelzéssel: Tájkép (Miskolc). Tus, papír. Üvegezett fa keretben. 12,5×23 cm 2295804
10305
388
RR jelzéssel: Téli táj. Olaj, fa, 16×32 cm 2295800
10306
388
RR jelzéssel: Nagyvárosi naplemente. Olaj, vászon, 30×40 cm 2332397
10307
388
J Reigl jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír. 70×100 cm 2331380
10308
388
Reitmeyer jelzéssel: Madame Récamie. Intarzia, falemez, jelzett, hátoldalán címmel feliratozott. Kisebb felületi sérülésekkel 49×62 cm 2331102
10309
388
Rósa jelzéssel: Jelenet. Tus, papír, sérült. 38,5×26 cm 2324878
10310
388
Sáros András Miklós 1982 jelzéssel: II. Ulászló magyar király. Rézkarc, karton, kisebb felületi sérülésekkel, lap széle foltos, 39×29 cm 2332399
10311
388
Scheiber jelzéssel: Poharazgató hölgy. Pasztell, akvarell, papír. 76×61 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft