Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 234
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2286223
10261
388
24000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Hincz Gy jelzéssel: Női akt. Pasztell, papír. 67,5×48 cm 2332389
10262
388
Hincz Gy jelzéssel: Színes kép. Vegyes technika, papír. 41,5×59 cm 2326398
10263
388
Homonnay jelzéssel: Szőlőhegyen. Olaj, farost, jelzett, 74x48 cm 2328051
10264
388
Joachim József (1897-1954): Dombos táj. Olaj, falemez, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. 37×30,5 cm 2328054
10265
388
6500
Joachim József (1897-1954): Csendélet. Olaj, falemez, jelzés nélkül. 40×35 cm 2333897
10266
388
Kádár Béla jelzéssel. Kompozíció. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 32×24 cm 2326663
10267
388
Kádár Béla jelzéssel: Kalapos hölgy. Vegyes technika, papír. Üvegezett keretben. 30x20,5 cm 2332471
10268
388
Kádár Béla jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben, 44x29,5 cm. 2326712
10269
388
El Kazovszkij nyomán: Virág. Olaj, farost. Kopott fa keretben. 63x92 cm 2324826
10270
388
El Kazovszkij nyomán: Holdtölte. Vegyes technika, kollázs, farost (lyukas). Sérült. 82,5x60 cm 2325234
10271
388
14000
Kondor jelzéssel: Angyalok. Pasztel, olaj, farost. Sarkaiban kissé sérült. Kb. 67x47 cm 2325899
10272
388
Kondor Béla (1931-1972): Ördögi látogatás. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft