Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 234
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2324845
10273
388
24000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kondor Béla jelzéssel: Csak a zene van. Olaj, farost. Kopott fa keretben. 90x64 cm 2327745
10277
388
Korniss jelzéssel: Alak. Olaj, karton. 57x39 cm 2325228
10278
388
14000
Korniss jelzéssel: Gesztusok. Vegyes technika, papír, vékony kartonra kasírozva. Lap szélén kisebb szakadásokkal. 3x30x53 cm 2333792
10279
388
W Köpke jelzéssel: Napraforgók. Olaj, vászon. Kissé sérült fa keretben, 50×40 cm 2331170
10280
388
H. Lau jelzéssel: Münsterbrücke. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 9,5×13 cm 2324889
10281
388
Lenkey jelzéssel: Szapolyai János. Rézkarc, karton, lap széle foltos, 39×29 cm 2314353
10282
388
4200
Magyar László jelzéssel: Híd a víz felett. Olaj, farost. 40×50 cm 2326675
10283
388
4800
Márffy Ödön jelzéssel: Présház. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 20x30 cm 2333717
10284
388
Márffy Ödön jelzéssel: Vízpart. Olaj, papír.. Üvegezett, sérült fa keretben, 23×31 cm 2324926
10285
388
Marosán jelzéssel: Jelenet. Vegyes technika, karton, paszpartuban, 20×12 cm 2324386
10286
388
Mednyánszky jelzéssel: Malom mellett. Akvarell, papír. 17x31 cm Üvegezett keretben. 2325238
10287
388
Mednyánszky jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Sérült üvegezett keretben. 19,5x27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft