Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 234
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2325241
10312
388
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Scheiber H jelzéssel: Tanulmány fej. Vegyes technika, papír, hajtásnyommal, gyűrődésekkel, kisebb sérülésekkel. Üvegezett keretben. 70x50 cm 2327786
10313
388
Schönberger jelzéssel: Város. Olaj, karton.Üvegezett fa keretben. 70x50 cm 2327783
10314
388
Schönberger jelzéssel: Asztalnál. Olaj, farost. 70x50 cm 2327790
10315
388
Schönberger jelzéssel: Kertek alján. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 70x50 cm 2188950
10316
388
SZ (?) monogrammal: Szerencsejáték groteszk alakokkal. Rézkarc, papír, sérült, foltos. Üvegezett fa keretben, 11×15 cm 2253250
10317
388
SZA jelzéssel: Gesztus. Olaj, farost. Díszes, üvegezett fa keretben 40x30 cm 2314537
10318
388
Szabó jelzéssel: Színes táj. Pasztell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben, 35,5×50 cm 2327742
10319
388
Szabó Zoltán 84 jelzéssel: Anya gyermekével. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 40x30 cm 2304204
10320
388
Szamosi jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon, kissé sérült (festékhiánnyal). Sérült keretben, 68x46 cm 2295721
10321
388
Szecsődy jelzéssel: Városi utcán. Vegyes technika, karton, paszpartuban, 18x12,5 cm 2258432
10322
388
Szigeti Jenő jelzéssel: Poldi vendéglője a Tabánban. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 26,5x33 cm 2332391
10323
388
Szőnyi István jelzéssel, 2 db mű: Férfi és női portré. Ceruza, papír, sérült. 61×43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft