Kerámiák Tételek száma: 65
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2291825
11069
386
Art-ceramics
Retro iparművész váza, festett kerámia, alján jelzett és Iparművész Hungaria Kerámia Budapest feliratú címkével, kopásnyomokkal, m: 14 cm 2266742
11070
386
Art-ceramics
Csuthy and Szolnoki festett, mázas kerámia sörös korsó, jelzett, m: 23 cm 2274885
11071
386
Art-ceramics
Habán másolat kerámia tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 34 cm 1667563
11072
386
Art-ceramics
Porcelán és kerámia tárgyak, hibátlanok, több jelzett, összen: 9 db 2292721
11073
386
Art-ceramics
Strehla iparművész váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. m: 25 cm 2292855
11074
386
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Akt dombormű. Mázas cserép fali dísz 20x30 cm. 2255459
11075
386
Art-ceramics
Jelzés nélkül. retro iparművész tál. Mázas kerámia. Hibátlan. d: 27 cm 2285463
11076
386
4200
Art-ceramics
Mázas kerámia padlóváza, alján kisebb javítással, m: 42 cm 1945777
11077
386
4200
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Csurgatott mázas díszváza. 1960-as évek. M:17 cm 2287300
11078
386
Art-ceramics
XIX: sz. népi fazék. Mázas cserép, kézzel festve. sérült. 13 cm 2255447
11079
386
Art-ceramics
Pöttyös, festett, mázas majolika váza, kopásokkal, javításokkal m: 17,5 cm 2255547
11080
386
700
Art-ceramics
Vöröses-barnás festett, mázas váza, kis lepattanással, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft