Kerámiák Tételek száma: 65
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2313133
11081
386
Art-ceramics
Kakasos kerámia palack, repesztett mázas, kézzel festett, jelzett, m: 28 cm 2313118
11082
386
Art-ceramics
Szamár kocsival kerámia figura, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, h: 18 cm 2313062
11083
386
Art-ceramics
Japán kerámia váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 31,5 cm 2312340
11084
386
Art-ceramics
Virágmintás kerámia fali tányér, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, d: 24 cm 2314132
11085
386
Art-ceramics
Kerámia kutya és kerámia fagyis kehely, 2 db, kopásnyomokkal, kis hibákkal 2279933
11086
386
Art-ceramics
Festett mázas kerámia váza, Gránit jelzéssel, m: 23,5 cm 2254223
11087
386
Art-ceramics
Retro iparművész váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m: 25 cm 2052828
11088
386
Art-ceramics
Hygenia? mitológiai női fej,kerámia dombormű plakett, ,múzeumi replika, jelzett, d: 12 cm 2311163
11089
386
Art-ceramics
Kerámia kiöntő, m: 13 cm és 6 db likőrös (?) csésze készlet, d: 5,5 cm, m. 2,5 cm mindegyik matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal 2311351
11090
386
Art-ceramics
Régi Gránit nefelejcs mintás kancsó, jelzett, matricás, szájánál apró mázhibákkal, fogantyú felső részénél máz alatti repedéssel, m: 22 cm 2264471
11091
386
Art-ceramics
Delft holland kékfestéses kerámia cipő alakú "hamutál", jelzett, kopásnyommal, 14x5 cm 2245875
11092
386
Art-ceramics
Spirálokkal díszített mázas kerámia asztaldísz, jelzés nélkül, m: 7 cm, d: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft