Kerámiák Tételek száma: 65
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2227462
11057
386
Art-ceramics
Katedrális, mázas kerámia falikép, jelzett, apró mázhibákkal, 16,5×8,5 cm 2286418
11058
386
Art-ceramics
XIX. század. Antik ásványvizes flaska. Keménycserép. Feliratozott Niederselters Nassau. Königlich Preussische Brunnenverwaltung. 24,5 cm 2309329
11059
386
Art-ceramics
Herend Village pottery kerámia tálka és alj, kézzel festett, jelzett, alj repedésekkel és apró lepattanással, tálka máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 16 cm 2309378
11060
386
Art-ceramics
Kis méretű népies iparművész korsó, mázas kerámia, mázhibákkal, jelzett, m: 14,5 cm 2310466
11061
386
Art-ceramics
Zöld kínai váza, mázas kerámia, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 8 cm, m: 15 cm 2310449
11062
386
Art-ceramics
Retro iparművész falitányér, mázas kerámia, jelzett, mázhibákkal, d: 29 cm 2309939
11063
386
Art-ceramics
2 db virágos díszítésű fajansz bögre, jelzett, apró kopásokkal m: 9,5 cm 2119536
11064
386
Art-ceramics
Jandó jelzéssel: Ősember katicabogárral, kerámia figura, részben festett, hajszálrepedésekkel, m: 20 cm 2119556
11065
386
Art-ceramics
Hölgy virágcsokorral, kerámia figura, enyhe kopásnyomokkal, FZ jelzésel, m: 26 cm 2245526
11066
386
Art-ceramics
É jelzéssel: iparművész váza + tál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:23 cm, 20x20 cm 2199441
11067
386
Art-ceramics
4 db kis méretű porcelán figura, kopásnyomokkal, m: 2,5 és 3,5 cm közötti méretben 2174585
11068
386
Art-ceramics
Csillagos mázas kerámia gyertyatartó, kis kopásnyomokkal, 16×16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft