Kerámiák Tételek száma: 65
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2294138
11045
386
Art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): Kalapos lány, mázas kerámia figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 14 cm 2243273
11046
386
Art-ceramics
Art deco női büszt, mázas kerámia, ceruzás jelzéssel, lepattanásokkal. 23 cm 2312114
11047
386
Art-ceramics
Piros kakas. 1960-as évek "art deco" Hungária iparművész kerámia. jelzett, kis kopással m: 27 cm 2312509
11048
386
3200
Art-ceramics
Izsépy kerámia nyúl. Jelzett, kis kopásokkal 8,5 cm 2313084
11049
386
Art-ceramics
Hölgy virágcsokorral, kerámia szobor, apró kopásnyomokkal, FZ jelzésel, m: 22 cm, h. 20 cm 2313080
11050
386
Art-ceramics
Harmonikázó férfi, kerámia szobor, jelzett, kopásnyomokkal, m: 24 cm, h. 17 cm 2295692
11051
386
100
Art-ceramics
Kerámia palack, kis kopásnyomokkal, m: 26,5 cm 2167633
11052
386
Art-ceramics
Jelzett mázas kerámia füles kínáló / reggeliző tálca, máz alatti repedésekkel, d: 37 cm 2311366
11053
386
Art-ceramics
Kerámia mokkás készlet hiányos + 1 db kiöntő. Jelzés nélkül. 2309166
11054
386
Art-ceramics
Árvácskás váza és kancsócska 2 db matricás. Jelzés nélkül, hibátlan. 12 cm, 9 cm 2307130
11055
386
Art-ceramics
Delft holland kékfestéses kerámia tányér, jelzett, kézzel festett, javítással, m: 23 cm 2227427
11056
386
3800
Art-ceramics
Három halász, retro iparművész mázas kerámia falikép, jelzett, Iparművész Vállalat címkéjével, apró mázhibákkal, 21×21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft