Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 306

17433.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17434.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17435.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Katona József: Bánk bán. Borsos Miklós illusztrációival. Bp., 1963., Szépirodalmi. Kiadói műbőr-kötésben. Számozott (431./3000) példány.
17436.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fodor András: A Kollégium. Napló, 1947-1950. Bp., 1991, Magvető. Fodor András (1929-1997) költő által Szász Imre (1927-2003) író, műfordítónak dedikált: Szász Imrének...abban a történelmi pillanatban, amikor egymás mellett ülünk a volt Japán Kávéhézban (...) amint látni fogja az én vallomásom őnélküle meg sem íródott volna.... (...). Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17437.

Fodor András: A Kollégium. Napló, 1947-1950. Bp., 1991, Magvető. Fodor András (1929-1997) költő által Szász Imre (1927-2003) író, műfordítónak dedikált: "Szász Imrének...abban a történelmi pillanatban, amikor egymás mellett ülünk a volt Japán Kávéhézban (...) amint látni fogja az én vallomásom őnélküle meg sem íródott volna.... (...)". Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Horváth János: Petőfi Sándor. Bp., 1926., Pallas. II. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17438.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Susits Imre: Egy nyomda története 1841-1976. H.n, 1976, k.n. Készült 1200 példányban. Kiadói nyl kötésben, kopásokkal.
17439.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp., 1965, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kis szakadással a borítón. + Patay Pál: Régi harangok. Bp., 1977, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval. + Gábry György: Régi hangszerek. Bp., 1969, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
17440.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kilenc kéve hány kalangya? Anekdota a székelyekről. Bukarest, 1983, Kriterion. Kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17441.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Sziklay János: A testvérek. Regény. Udvardy Géza rajzaival. Bp., 1899, Pesti Könyvnyomda Rt. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.
17442.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Juhász Árpád: Szabadság himnusza. Bp., 1946, (Springer-ny.) Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel, kis hiánnyal, az utolsó lap szélén kis hiánnyal.
17443.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mécs László: Vigasztaló. Bp., én. (1936), Athnaeum. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben. Számozott 493., számú példány. A szerző által dedikált. A címlapon ajándékozási sorok Apától a fiának. Mécs Lászlóra vonatkozó jegyzettel, beragasztott írásokkal. Az elülső szennylapon beragasztott fotólappal, valamint a könyvben még egy fotólappal, rajtuk csoportképek katonákkal a prebenyiki Majláth-kastély kapujában.
17444.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft