Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 306

Asztalos Miklós: Színjátékok - Hangjátékok 1-2. kötet. 1. kötet: Farkaskaland. 2. kötet: Alterego. Bp., 1941, Attila-ny. Kiadói papírkötés, az egyik kötet kötése szétvált, a gerinc elvált a borítótól, kissé foltos borítókkal.
17445.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Brassai Sámuel emlékezete. Tanulmányok a száz éve elhunyt sokoldalú erdélyi tudós munkásságról. Összeáll.: Gazda István. Bp., 1997, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Kiadói papírkötés.
17446.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Guido da Verona: Cléo divatszalón. Ford.: Komor Zoltán. Bp.,[1928],Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kissé kopott borítóval.
17447.

Guido da Verona: "Cléo" divatszalón. Ford.: Komor Zoltán. Bp.,[1928],Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kissé kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Jim Morrison: Amerikai ima. Jim Morrison versei. Válogatta és ford.: Földes László Hobo. Bp.,1993, Orpheusz-Új Mandátum. Kiadói papírkötés.
17448.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Komjáthy Jenő: A homályból. Költeménye. 1876-1894. Bp., 1895, (Neuwald-ny.), 437+2 p. Első kiadás. Korabeli kopott, foltos félvászon-kötés, komáromi Spitzer Sándor-kötése.
17449.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Erdélyi József: Csipkebokor. Válogatott versek. 1919-1954. Bp., 1955., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésben,. kissé kopott, kissé foltos borítóval. A szerző által dedikált.
17450.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9
Tüskés Tibor: Nagyváros születik. Bp., 1975, Szépirodalmi. A szerző, Tüskés Tibor (1930-2009) író által dedikált és dátumozott! Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói vászonkötés, kiadói sérült papírborítóval.
17451.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Yuval Noah Harari: Homo Deus. A holnap rövid története. Bp.,2018, Animus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17452.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17453.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Petri György: Versek. 1971-1995. Pécs, 1996, Jelenkor Kiadó. Kartonált papírkötésben, kissé foltos lapokkal, de egyébként jó állapotban.
17454.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Petőcz András: Behatárolt térben. (záróversek, 1984- 2009). Szeged, 2010, Tisztatáj Alapítvány. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. A papírborító egy helyen elszakadt, egy helyen levált a borító, de egyébként jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
17455.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A magyar helyesírás kis szótára. A hivatalos iskolai helyesírás alapján. Szerk.: Kelemen Béla. Bp, 1914, Athenaeum. Modern kemény kötésben, helyenként szakadt lapszélekkel, de egyébként jó állapotban.
17456.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft