Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 306

Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. Bp., 1943, Révai. Kopott félvászon kötésben.
17421.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17422.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17423.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17424.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gobbi Hilda: Közben... Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó, kiadói kartonált papírkötésben, műbőr mappában
17425.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17426.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17427.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
John Dell: Layout for advertising. A useful handbook of 700 layout suggestion in magazines, newspapers, booklets, folders, brodsides, letterheads, and posters with specimens of type and borders. With and Introduction by J. M. Watson. Chicago,1928.,Frederick J. Drake&Co., 175 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal.
17428.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17429.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Mátrai Ferenc Béla: György káplán. Bp., é.n., Róna Ferenc. Kiadói papír kötésben, kijáró lapokkal + Mátrai Ferenc Béla által írt fotólap
17430.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17431.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17432.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft