Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2302345
11144
385
Herendi Viktória mintás cukordoboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm, d: 10,5 cm 2302354
11145
385
Herendi Viktória mintás kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 24,5 cm 2302361
11146
385
Herendi Viktória mintás csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm, d: 14 cm 2302386
11147
385
Herendi Viktória mintás csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm, d: 14 cm 2302389
11148
385
Herendi Viktória mintás csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm, d: 14 cm 2300185
11149
385
Herendi Apponyi türkiz ATQ mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, MKB logóval a hátán. Hibátlan, díszdobozban. m: 10 cm 2215687
11150
385
70000
Herendi dombornyomott váza, Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 20 cm 2300286
11151
385
Herendi, Óherendi bonbonniere. Részben kézzel festett, jelzett, kopásokkal d:7,5 cm 2298082
11152
385
Herendi sárkányölő huszár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2297627
11153
385
Herendi Krisztus figura, fehér mázas, részben bisquit, jelzett (formatervező: Horvai János, 1873-1944), hajszálrepedéssel, m: 29,5 cm 2299266
11154
385
40000
Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 2299262
11155
385
28000
Herendi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft