Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2304827
11192
385
Herendi füles porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x6 cm 2304560
11193
385
Herendi barackszínű rózsa porcelán, kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal, 8x9 cm 2304538
11194
385
Herendi sárga rózsa porcelán, kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal, 16x10 cm 2304590
11195
385
Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyommal, m: 32 cm 2304528
11196
385
Herendi sárga rózsa porcelán, kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal, kis repedéssel, 16x10 cm 2304484
11197
385
Herendi sárga rózsa porcelán, kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal, 8x9 cm 2300872
11198
385
Herendi porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x11x8 cm 2300114
11199
385
Herendi fehér mázas kínai kislány ülő figura madárral, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2304407
11200
385
24000
Herendi János vitéz a griffmadáron, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:20,5 cm, h:17 cm 2300990
11201
385
Herendi jelzéssel ellátott porcelán fali dísztál, fény felé tartva láthatóvá válik a mintája / Herend hold to light chinaware plate d:15,5 cm 2300503
11202
385
Herendi porcelán nyuszipár, kézzel festett, jelzett (évszámmal), hibátlan, 8,5x7,5 cm 2279528
11203
385
Herendi porcelán papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft