Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2152227
11156
385
30000
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2185720
11157
385
Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, jelzett, alján Erzsébet Kórház ajándékozási felirattal 1996-ból, apró kopásnyomokkal, m:35 / Herendi Déryné chinaware statue 2299220
11158
385
Herendi porcelán fehér mázas Madonna, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm 2298788
11159
385
Herendi rózsás bonboniere, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 10 cm, d: 9 cm 2298215
11160
385
Herendi porcelán Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2297574
11161
385
Herendi csipkebogyó mintás váza pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok m: 12 cm 2296622
11162
385
2200
Herendi csipkebogyó mintás mély/leveses tányér, kézzel festett, jelzett, kis gyártási mázhibával. d: 24,5 cm 2296623
11163
385
Herendi csipkebogyó mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, karcokkal. d: 25,5 cm 2296624
11164
385
2200
Herendi csipkebogyó mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, kis karcokkal. d: 25,5 cm 2296626
11165
385
2200
2 db Herendi csipkebogyó mintás kistányér / süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, egyiken repedéssel. d: 21 cm 2296620
11166
385
Herendi csipkebogyó mintás mély/leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 24,5 cm 2300352
11167
385
Herendi csipkebogyó mintás szószos kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 16 cm, sz 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft