Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2274384
11132
385
Herendi Viktória mintás fonott kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 2274446
11133
385
Herendi Viktória mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással, h: 14 és 7 cm 2298097
11134
385
Herendi Viktória mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, repedéssel, 10x5 cm + Herendi Viktória mintás porcelán fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 5,5×5,5x8,5 cm 2304794
11135
385
Herendi Viktória mintás porcelán gyufatartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 6x5x3 cm 2304783
11136
385
Herendi Viktória mintás mini tálka, jelzett, kézzel festett, kopott, 8x6 cm 2304775
11137
385
Herendi Viktória mintás kagylós tálka, jelzett, kézzel festett, kopott, 11x10,5 cm 2302738
11138
385
Herendi Viktória mintás csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm, d: 14 cm 2302745
11139
385
Herendi Viktória csészealj, kézzel festett, jelzett, apró kopással, d: 14 cm 2302223
11140
385
Herendi Viktória mintás kínálótál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, egy helyen kis mázhibával, kis kopásnyomokkal, d: 22 cm 2300302
11141
385
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7x7x7 cm 2300143
11142
385
Herendi Viktória mintás lámpatest. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. A vezeték levágva. m: 27 cm 2302332
11143
385
Herendi Viktória mintás tejszín kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft