Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2301041
11228
385
65000
Zsolnay eozin mázas öblös váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm 2301035
11229
385
36000
Zsolnay eozin mázas váza/korsó, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 28 cm 2304349
11230
385
Zsolnay eozin mázas bika, jelzett, hibátlan, m: 7 cm, h: 10 cm 2301047
11231
385
30000
Zsolnay eozin mázas bika, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11 cm, h: 21,5 cm 2301105
11232
385
24000
Zsolnay eozin mázas asztali kínáló korsót merítő nő plasztikus díszítéssel, jelzett (halványan), apró kopásnyomokkal, m: 10 cm, h: 16,5x14 cm 2301132
11233
385
Zsolnay eozin mázas rákos tál, jelzett, erős kopásnyomokkal, d: 15 cm 2301298
11234
385
Zsolnay eozin mázas mecset minarettel, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 2301030
11235
385
28000
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, kopásokkal, karcolásokkal, m: 27,5 cm 2300362
11236
385
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan. m: 14 cm 2300407
11237
385
Zsolnay eozin virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m:8 cm, d:13 cm 2304384
11238
385
14000
Zsolnay eozin mázas tálka (Pécs felirattal és nevezetességeivel), jelzett, apró kopásnyomokkal, alján apró fekete folttal, 8×14 cm 2304353
11239
385
Zsolnay eozin mázas ülő kislány, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm, Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft