Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2303521
11278
385
Hollóházi hamutál Szász Endre által tervezett dekorral. Matricás, jelzett, hibátlan. Eredeti dobozában d: 10,5 cm 2303530
11279
385
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 16 cm 2303537
11280
385
Hollóházi Jurcsák László tervezte váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 2281120
11281
385
Hollóházi varrónő népviseletben, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 2191477
11282
385
Hollóházi virágmintás porcelán kiöntő tetővel, jelzett, matricás, apró kopásokkal m: 11,5 cm 2297634
11283
385
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 14 cm 2302675
11284
385
Hollóházi bányász korsó Oroszlányi Szénbányák 1984 Felirattal. Matricás, jelzett, hibátlan. 18,5 cm 2298560
11285
385
Hollóházi porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14,5x10 cm 2304836
11286
385
Hollóházi porcelán urna, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 16 cm 2304861
11287
385
Hollóházi porcelán váza és tálka, matricás, jelzett, hibátlan, 19,5x8 cm, m: 16 cm 2303786
11288
385
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 14 cm 2306045
11289
385
2200
Hollóházi porcelán butykos, Zalaegerszeg felirattal és mintával, matricás, jelzett, apró kopással, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft