Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2298616
11374
385
Wedgewood porcelán tányér, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 2297549
11375
385
Hutschenreuter porcelán kisfiú egérrel. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. m:12 cm 2297639
11376
385
Gránit bonbonniere virág mintával, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal. d: 11 cm 2297635
11377
385
4400
Azonosítatlan jelzéssel: Tea öntő lányka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 14 cm 2297577
11378
385
Royal Dux Csehszlovákia Sokol játékok XI. súlyemelés jelzésű porcelán sas. Kézzel festett. jelzett, hibátlan / Royal Dux Czechoslovakia Sokol games XI eagle - weight lifting figurine 19 cm 2279586
11379
385
Szecessziós Victoria porcelán váza szántó lovas jelzett képpel (Harrowing) jelzett, részben kézzel festett, apró lepattanásokkal. m: 39 cm 2009899
11380
385
Arpo kék bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásokkal, 14,5×15×11 cm 2298532
11381
385
Figurális porcelán váza, kézzel festett, jelzett, több sérüléssel, m: 16 cm 2298427
11382
385
Villeroy&Boch porcelán angyalka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 9 cm 2298324
11383
385
Porcelán kiöntő, hiányos, kézzel festett, Láng jelzéssel, kopásnyomokkal, m: 9 cm 2178395
11384
385
Kínai kézzel festett porcelán váza, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 46 cm 2228723
11385
385
Virágmintás porcelán teás csésze, csészealjjal, jelzés nélkül, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, d: 8,5 és 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft