Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2240506
11398
385
Varrogató nő, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm 2240513
11399
385
Olvasó nő, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 2242394
11400
385
"SWT" jelzésű porcelán vázácska, kézzel festett, apró kopással, m: 9 cm 2236893
11401
385
900
Porcelán hamutál magyar címerrel, 2 db, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 10,5 cm 2216987
11402
385
6 db csehszlovák aranyozott, csillagmintás porcelán csészék aljakkal, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm, d: 13,5 cm 2114199
11403
385
Porcelán kutya, fehér mázas, jelzett, gyári hibákkal, h: 36 cm 2303877
11404
385
Royal Bavaria biszkvit porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2303864
11405
385
Fehér mázas porcelán madár, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, 11×8 cm 2303740
11406
385
Virágmintás porcelán teás készlet, 3 db csésze + 3 db alj, kanna, kis kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal 2303468
11407
385
Japán porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24 cm 2303697
11408
385
Limoges-i porcelán virágmintás leveles tál, részben kézzel festett, kis kopásnyomokkal, 25×22 cm 2303454
11409
385
Limoges virágmintás porcelán gyertyatartó pár, részben kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft