Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2277640
11386
385
Porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm 2277678
11387
385
Porcelán madár, kézzel festett, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, lepattanással, m: 13 cm 2277706
11388
385
Porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm 2277755
11389
385
Porcelán madár és kacsa, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 3,5 és 13 cm 2277864
11390
385
Porcelán madár, kézzel festett, jelzett, lepattanással, m: 11 cm 2261363
11391
385
Orosz porcelán pár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 27 cm 2261304
11392
385
Orosz porcelán hal, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 23,5 cm 2297642
11393
385
Bárdy jelzéssel: Jegesmedve. Fajansz, kézzel festett, kis lepattanásokkal. 24x14 cm 2297643
11394
385
2200
Jelzés nélkül: Jegesmedve. kézzel festett, kis kopással 23 cm 1850683
11395
385
Jelzett (Royal Dux?) csehszlovák vadászkutya a zsákmánnyal, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:37 cm 1837432
11396
385
Német porcelán tehénfejő lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 2237435
11397
385
Gránit porcelán bögre, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft