Helyesírási szokások a Királyi Magyar Egyetemi Nyomdában. Házi használatra. Összegyűjtötte: Horváth Endre. Bp, 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, levált borítóval, foltos állapotban.
Siklós Albert: Hangszereléstan elméleti és gyakorlati alapon. Második kötet. Bp., 1910, Rozsnyai Károly. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
Dr. Czeke Marianne - Dr. H. Révész Margit: gróf Brunsvik Teréz élet- és jellemrajza. Fordította: Dr. Petrich Béla. Bp., 1926, Kisdednevelés. Kiadói papírkötésben, borító foltos, kissé szakadozott.
Das zweite Buch der Ernte aus acht Jahrhunderten deutscher Lyrik. Szerk.: Vesper, Will. Ebenhausen, 1910, Wilhelm Langewiseche-Brandt (Die Bücher der Rose 12.). Vászonkötésben, jó állapotban.
Florenz, Karl: Japanische Dichtungen. Weissaster. Ein romantisches Epos nebst anderen Gedichten. Leipzig - Tokyo, 1898, C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, karton védőborítókkal, jó állapotban. /
Block book with crepe paper pages, hardcover, in good condition.