2 kötet a mérleg sorozatból:
Bertolt Brecht: Munkanapló. 1938-1955. Válogatta és fordította: Eörsi István. A utószót Almási Miklós írta.
Claudio Magris: A Habsburg-mítosz az osztrák irodalomban. Ford.: Székely Éva.
Bp., 1983-1988, Európa. Kiadói papírkötés.
Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. kötet. Budapest, 1935, Magyar Szemle Társaság. Volt könyvtári példány. Kiadói egészvászon kötés, ragasztással, de egyébként jó állapotban.
Rejtő Jenő: Az utolsó szó jogán. Vál és sajtó alá rendezte: Dr. Révai Gyula. Bp., 1967, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban.
Pomogáts Béla: Költészet és népiesség. Tanulmányok. Békéscsaba, 1987., Új Aurora,(Kner Nyomda.) Kiadói kopott papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 1500 példányban. Ebből 500 számozott, 421. számú számozott példány.