Florenz, Karl: Dichtergrüsse aus dem Osten. Japanische Dichtungen. Leipzig - Tokyo, s. d., C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró érdekes ajándékozási soraival (1918). Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, kopott karton védőborítókkal, jó állapotban. /
Block book with crepe paper pages, a slightly worn-out hardcover, in good condition.
Magyar költők a szabadságért. Három évszázad szabadságverseiből. Összeáll.: Benedek Marcell. Bp., 1939, Századunk. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.