Felix R. Pautri: A föld krónikája. Közreműködött: Friedrich Strauch és Michael Herholz. Bp.,[1993],Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1911-1912 Művészet folyóirat 3 évfolyama. Szerk. Lyka Károly. 1911 X. évf. 1-10. sz. + egy duplum: 5. sz., 1912 XI. évf. 1-10. sz., 1913 XII. évf. 1-10. sz. Papírkötésekben, változó állapotban, közte szakadozott, széteső, és elvált borítójú, de jó állapotúak is.
Erdőn, mezőn gyertya. A bolgár népköltés antológiája. Vál. és ford.: Nagy László. Bp., 1975., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A fordító, Nagy László (1925-1978) költő által dedikált.
3 db könyv - Harsányi Zsolt: Csakazért is!; Kosáryné Réz Ilona: Ida néni és Samu bácsi; Szász Géza: Szegény Mici. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.