Kassák Lajos: Egy ember élete I-III. köt. Halthatatlan Könyvek. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az első kötet gerince kissé sérült.
Magyar írók névtára. Szerk.: Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor. Pozsony, [1876,Nirschy-ny.], 2+V-XIV+2+577+XIV p. Átkötött modern félvászon-kötés, hiányzó címlappal, néhány lapon kis folttal.
Robin Crole: A pipa. Egy nemes hagyomány tudománya és varázsa. Bp., 1999, Glória. Több mint 180 színes és fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói vászonkötés, kiadói papír védőborítóval.
Balassa József: A magyar nyelv könyve. A magyar nyelv multja és jelene. Helyes magyarság. Bp.,(1943), Dante. Kiadói papírkötés, kiadói foltos, javított papír védőborítóban. A szerző által aláírt.