Porcelán Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2280937
11091
383
2 db Herendi csipkebogyó mintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 22,5 cm 2280939
11092
383
Herendi csipkebogyó mintás süteményes tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 32x28 cm 2282686
11093
383
Herendi Virág mintás karkötő. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. d: 6 cm 2277389
11094
383
Herendi tojás alakú bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm 2279528
11095
383
Herendi porcelán papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2279527
11096
383
Herendi porcelán turul madár, jelzett, kézzel festett, egyik szárnyvégen kis hiánnyal, m: 33,5 cm 2278304
11097
383
Herendi gyümölcs mintás mokkás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal 2278426
11098
383
Herendi petezselyem mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 25 cm 2278438
11099
383
Herendi rózsa mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 15 cm 1571471
11100
383
34000
Herendi fedeles váza, kézzel festett, jeltett (Kádas Gyula), restaurált, m:25 cm 2278306
11101
383
Herendi gyümölcs mintás mokkás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett (két féle), apró kopásokkal 2282676
11102
383
Herendi virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft