Porcelán Tételek száma: 142
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2114570
11171
381
Zsolnay kerámia sörös korsó, kis kopásnyomokkal, jelzett, m: 16 cm 2263867
11172
381
Hollóházi porcelán tányér, "Sárospataki Református Templom 1781-1981" felirattal, matricás/kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 2259521
11173
381
Hollóházi porcelán tálka és 2 db korsó, Főtaxi számára készült, matricás/kézzel festett, jelzett, hibátlan, korsó m: 11 cm, 15x15x4 cm 2260879
11174
381
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal 12,5x14,5 cm 2263873
11175
381
Hollóházi VIllért kulacs. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 23 cm 2261837
11176
381
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, jelzett, hibátlan, keretben, 6,5×4 cm 2259907
11177
381
Hollóházi elefánt figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:18,5 cm 2259911
11178
381
Hollóházi Jurcsák László által tervezett dekorral díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m:31,5 cm 2262732
11179
381
Hollóházi hamutál Szász Endre által tervezett dekorral. Matricás, jelzett, apró kopással d: 10,5 cm + Hollóházi dísztányér Szász Endre által tervezett dekorral. Matricás, jelzett, apró kopással d: 20 cm 2225759
11180
381
Hollóházi porcelán korsók, 2 db, matricával, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm 2216244
11181
381
Hollóházi virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm 2216849
11182
381
Hollóházi porcelán cukortartók, 2 db, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft