Porcelán Tételek száma: 142
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2265436
11243
381
Bavaria Schumann Arzberg virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19 cm 2265428
11244
381
Winterling virágmintás porcelán fedeles tál és kiöntő, jelzett, kis kopásnyomokkal, 17×10×8,5 és 21×16×18 cm 2240378
11245
381
Mikasa Japán mokkás készlet hiányosan. Matricás, jelzett, hibátlan. 2239470
11246
381
'Budapest' feliratú, háromszögletű, Aquincumi porcelán tálka és csészécske, matricás, jelzett, kopott,10x10x10 cm, 6x6x6x4,5 cm 1562505
11247
381
400
Porcelán kiöntő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, apró lepattanásokkal, m: 13 cm 2246795
11248
381
Apulum porcelán edény fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal. m: 20 cm, d: 17 cm 2199441
11249
381
4 db kis méretű porcelán figura, kopásnyomokkal, m: 2,5 és 3,5 cm közötti méretben 2262490
11250
381
Kínai porcelán hamuzó tálka, sacred bird and butterfly dekorral, kézzel festett, jelzés nélkül, hajszálrepedéssel, 18,5x14,5 cm 2262504
11251
381
Kínai porcelán figura, kézzel festett, jelzett, mázhibákkal, m: 12,5, h. 17 cm 2262522
11252
381
Johann Haviland Bavaria porcelán tálca, fehér mázas, jelzett, felső felületén apró kopásnyomokkal, alján kisebb sérülésekkel, 16,5x47 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft