Porcelán Tételek száma: 142
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2242810
11231
381
Jelzett, porcelán ló figura. Apró lepattanással. 26 cm 2242442
11232
381
Vadászó kutya szájában madárral. Nagy méretű, jelzett porcelán figura. Egy javított lepattanással. m:25 cm, h: 31 cm 2217751
11233
381
Wallendorf porcelán puttó nyuszival, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm 2190801
11234
381
Rózsaszín virágmintás porcelán váza, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 2228723
11235
381
Virágmintás porcelán teás csésze, csészealjjal, jelzés nélkül, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, d: 8,5 és 14 cm 2228841
11236
381
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 31 cm 2259289
11237
381
Porcelán, virág mintás parfümszóró, réz szerelékkel. Matricás, hibátlan. a fújóka sérült. 16 cm 2260355
11238
381
3 db nagy méretű Aquincum és Hollóházi porcelán figura: táncoló menyecske, két térdelő akt. 22,28,29 cm Kézzel festettek, jelzettek, hibátlanok. 2260357
11239
381
Aquincumi csikós legény kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm 2265375
11240
381
Aquincumi porcelán rózsa, 2 db, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 7×5 és 12×6 cm 2264498
11241
381
XIX. sz. vége Régi kékfestéses szószos porcelán edény, jelzés nélkül, máz alatti repedésekkel, kopásnyomokkal, az alján folttal, karcolással, d: 18,5 cm, m: 9,5 cm 2264251
11242
381
Delft holland kékfestéses csókot váltó porcelán gyerekpár figura, jelzett, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft