Porcelán Tételek száma: 142
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2266237
11146
381
Zsolnay térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm 2258663
11147
381
Zsolnay porcelán kulacs, matricás/kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 13,5x9 cm 2266131
11148
381
Zsolnay porcelán butélia, festett, mázas, jelzett, kopással a nyakán, m: 17 cm 2243078
11149
381
Zsolnay virág mintás porcelán vázácska Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 9 cm 2263930
11150
381
50000
Zsolnay pillangómintás 6 személyes mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan 2263939
11151
381
Zsolnay agár, kézzel festett, jelzett (tervező: Markup Béla), hibátlan, m:26 cm 2266000
11152
381
11000
cca 1930 Zsolnay St. Hubertus italpalack, levonó képes, mázas cserép, hibátlan, jelzett, formaszám: 6386, m: 25 cm 2266082
11153
381
Zsolnay eozin mázas keselyű, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm 2262749
11154
381
Zsolnay eozin mázas díszkaspó, jelzett, hibátlan, 9x12 cm 2262759
11155
381
Zsolnay eozin mázas csirkét etető kislány, jelzett, apró kopással, 12x9 cm 2225803
11156
381
13000
Zsolnay kék virág mintás porcelán teáskészlet. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. Komplett. 2263534
11157
381
XX. sz. eleje: Zsolnay csurgatott mázas váza. Jelzett, hibátlan. m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft