Porcelán Tételek száma: 142
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2261814
11122
381
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm 2261823
11123
381
Herendi porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, 6×3,5 cm 2242417
11124
381
Herendi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), hibátlan m: 13 cm 2242893
11125
381
11000
Herendi virág mintás porcelán süteményes készlet. 6+1 darab Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 19 cm, 28 cm 2259657
11126
381
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 16,5 cm, m: 15 cm 2263633
11127
381
3400
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 14 cm 2264303
11128
381
Herendi porcelán pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 26 cm 2264462
11129
381
3200
Herendi Apponyi narancs mintás leveses tányér. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. d:24,5 cm 2264457
11130
381
3200
Herendi Apponyi narancs mintás leveses tányér. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. d:24,5 cm 2264454
11131
381
Herendi Apponyi narancs mintás leveses tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d:24,5 cm 2263876
11132
381
4600
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 24 cm 2263888
11133
381
3 db Herendi virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 15x9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft