Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 33

Dr. Gotthilf Heinrich von Schubert: Naturgeschichte der säugetiere. Siebente auflage. Esslingen, 1883, J. F. Schreiber. Német nyelven, egészoldalas illusztrációkkal, kiadói félvászon kötésben.
17149.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17150.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Budai Tamás - Gyalog László: Magyarország földtani atlasza országjáróknak 1:200 000. Bp., 2010, Magyar Állami Földtani Intézet. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17151.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Bálintffy István (szerk.): Állatorvosi terápiás útmutató. Második, javított kiadás. Bp., 1957, Mezőgazdasági kiadó. Tulajdonosi névbejegyzéssel, kiadói egészvászon kötésben.
17152.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Proctor, Richard: Más világok mint a mienk: A világok sokasága... Ford. Császár Károly. Bp. 1875. Természettud. Társ. XIII, 240, VIII. l. 7 t. Természettud. Társ. Könyvkiadó Váll. Kiadói egészvászon-kötésben
17153.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. I-IV. köt. I. köt. A csillagok világa. II. köt. Meteorológia. III. köt. Hegyek-völgyek. IV. köt. Szárazföldek és tengerek. Bp.,é.n.,Franklin. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy köteten kis sérüléssel, egy szennylapon kis hiánnyal.
17154.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
17155.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Völgyesi Ferenc: Üzenet az ideges embereknek! Idegesség, hipnózis, önfegyelem. Bp., 1936, Novák Rudolf. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17156.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Koós Tibor: A leghorn gazdasági értéke. Mezőgazdaságtudományi doktori értekezés kivonata. Közlemények a M. Kir. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Mezőgazdasági Osztályának Állattenyésztéstani Intézetéből. Bp., 1936,Pátria, 22 p. Kiadói papírkötésben, szakadt.
17157.

Koós Tibor: A leghorn gazdasági értéke. Mezőgazdaságtudományi doktori értekezés kivonata. Közlemények a M. Kir. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Mezőgazdasági Osztályának Állattenyésztéstani Intézetéből. Bp., 1936,"Pátria", 22 p. Kiadói papírkötésben, szakadt.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyarországi mezőgazdasági termelőszövetkezetek működési szabályzata. Bp.,é.n.(1950),MDP Központi Vezetősége Agitációs és Propaganda Osztály. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, a hátsó borítón tollas jegyzettel.
17158.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csillagos esték. Tájékoztató a csillagos égen az év napjainak minden esti és éjtszakai órájában. Összeáll.: Dr. Wodietzky József. Bp., 1940., Kir. M. Természettudományi Társulat, 27 p. Kiadói papírkötés.
17159.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Simon Pál: Szórakozzunk számokkal. Matematikai mulatságok és játékok. Bp., 1943., Győző Andor. Kiadói kissé foltos papírkötés.
17160.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft