17150.
381. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 800 Ft
Moravcsik Ernő Emil-Sólyom Andor: Az orvos működése az igazságügyi közszolgálatban. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára LXXXV. kötet. Bp., 1901., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XVI+975+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban, Dr. Bojárszky Béla lőcsei orvos névbélyegzőjével.