Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 33

Búvár zsebkönyvek. 34 db. Kiadói kartonált kötés, többnyire jó állapotban, némelyik kötet sérült.
17173.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17174.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Hermann Imre: Az ember ősi ösztönei. Összehasonlító vizsgálatok a pszichoanalízis és a főemlősök biológiája alapján. Bp., 1943, Pantheon. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé laza kötéssel, intézményi bélyegzővel.;   Alfred Adler. Emberismeret. Gyakorlati individuálpszichológia. Ford.: Kulcsár István. Bp., 1937., Rekord. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
17175.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Weninger Antal 3 műve: Szellem és egészség.; A gyógyítóművészet új irányai.; Orvos a lélekért. Bp.,én.,Vörösváry. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kopott gerincekkel, az egyik gerinc sérült.
17176.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Természettudományi lexikon 1-6. köt. Szerk.: Erdey-Grúz Tibor. Bp., 1968., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, foltos
17177.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Temesváry Rezső: A tejelválasztás és szoptatás élet- és kórtanának kézikönyve. Bp.,1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+876 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17178.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17179.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17180.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
10
17181.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft