Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 219

1935. M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya hátlapon gravírozva Nyolcas I. zománcbetétes Br sport díjérem, BERÁN N gyártói jelzéssel (50mm) T:1-
30801.

1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya" hátlapon gravírozva "Nyolcas I." zománcbetétes Br sport díjérem, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (50mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1935. Magyar Testgyakorlók Köre 1888 jelzett Ag hamutál, a sportegyesület díjérmének előlapjával, LEGJOBB IFJÚSÁGI MTK ATLÉTÁNAK 1935 gravírozással FM gyártói jelzéssel, eredeti tokban (22,48g/0.800/72x99mm) T:1- patina
30802.

1935. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888" jelzett Ag hamutál, a sportegyesület díjérmének előlapjával, "LEGJOBB IFJÚSÁGI MTK ATLÉTÁNAK 1935" gravírozással "FM" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (22,48g/0.800/72x99mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1935. Szinészek-Drogisták 1935. Br labdarúgó sport emlékérem, füllel (37mm) T:2 ph.
30803.

1935. "Szinészek-Drogisták 1935." Br labdarúgó sport emlékérem, füllel (37mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Berán Nándor (1889-1965.) 1935. TATA-TÓVÁROS K.A.C. (Kispesti Athlétikai Club) CSILLAGTÚRA 1935. Br díjplakett, hátoldalán gyártói jelzés BUDAPEST, DÖBRENTEI U. 2. (39x73mm) T:2 patina
30804.

Berán Nándor (1889-1965.) 1935. "TATA-TÓVÁROS K.A.C. (Kispesti Athlétikai Club) CSILLAGTÚRA 1935." Br díjplakett, hátoldalán gyártói jelzés "BUDAPEST, DÖBRENTEI U. 2." (39x73mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
30805.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Berán Lajos (1882-1943) 1936. Bajnok II. hely Leventeverseny 1936. ezüstözött Br díjérem füllel (31mm) T:2 kopott ezüstözés
30806.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1936. Bajnok III. hely Leventeverseny 1936. Br díjérem füllel (40mm) T:2
30807.

Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Bajnok III. hely Leventeverseny 1936." Br díjérem füllel (40mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1936. Küzdj és bízzál! / Járási verseny 1936 Br díjérem mellszalagon (30mm) T:2-
30808.

1936. "Küzdj és bízzál! / Járási verseny 1936" Br díjérem mellszalagon (30mm) T:2-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. Pécsi Athletikai Club 50 éves aranyozott Br érem, peremén LUDVIG BUDAPEST gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Alice Gosztonyi (1900-1970) 1936. Pécsi Athletikai Club 50 éves gilded Br medal, LUDVIG BUDAPEST makers mark on the edge (61mm) T:XF
30809.

Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves" aranyozott Br érem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Alice Gosztonyi (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves gilded Br medal, "LUDVIG BUDAPEST" makers mark on the edge (61mm) T:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1936. PÉNZINTÉZETI SPORTEGYLETEK SZÖVETSÉGE 1912-1927 ezüstözött fém lemezplakett, 1936. ÉVI ASZTALI TENNISZ CSAPATBAJNOKSÁG márványtalpon (57x43mm) T:2
30810.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1936. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Polgári Lövész Egyesület / 1936 Br díjérem (28,5mm) + 1929. V. Ker. PLE Br sportlövészet plakett (52x35,5mm) T:2
30811.

1936. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Polgári Lövész Egyesület / 1936" Br díjérem (28,5mm) + 1929. "V. Ker. PLE" Br sportlövészet plakett (52x35,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1937. Doleschal József szeretett elnökünknek a BBTE (Budapesti Budai Torna Egylet) Evezős Szakosztálya fém plakett a tagok gravírozott aláírásával és zománcozott emlékérem (150x170mm,45mm), márványtalpon (168x222mm) T:2
30812.

1937. "Doleschal József szeretett elnökünknek a BBTE (Budapesti Budai Torna Egylet) Evezős Szakosztálya" fém plakett a tagok gravírozott aláírásával és zománcozott emlékérem (150x170mm,45mm), márványtalpon (168x222mm) T:2

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft