Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 219

1934. ,,BUDAPEST SPORTEGYESÜLET AUTO-MOTORKERÉKPÁROSZTÁLY - I. BAJNOKI FUTAM - 1934 II 18 Br díjplakett zománcozott BSE címerrel (93x63mm) T:2 zománchiba
30789.

1934. ",,BUDAPEST'' SPORTEGYESÜLET AUTO-MOTORKERÉKPÁROSZTÁLY - I. BAJNOKI FUTAM - 1934 II 18" Br díjplakett zománcozott BSE címerrel (93x63mm) T:2 zománchiba

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1934. Evezős Br sport emlékplakett elő- és hátlapon gravírozva, hátlapon a hajó legénységének névsorával GERHARDT EMLÉKVERSENY 1934. VIII. 26. / 1. BART K. 2. ELSASSER V. 3. POÓR S. 4. POÓR T. 5. KORN I. 6. WEISZ I. KAUERT F. (61x41mm) T:1-
30790.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
1934. Intézetközi Sportversenyek Br díjérem Ludvig gyártói jelzéssel (59x43mm) T:2
30791.

1934. "Intézetközi Sportversenyek" Br díjérem "Ludvig" gyártói jelzéssel (59x43mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1934. K.M.A.C. Megbízhatósági terepverseny 1934 XI. 25 Br díjérem a KMAC (Királyi Magyar Automobil Club) zománcozott címerével, BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (50mm) T:2 zománchiba Hungary 1934. K.M.A.C. terrain race of reliability 25.11.1934. Br medal with enamelled KMAC (Royal Hungarian Automobile Club) logo, with BERÁN N BPEST makers mark (50mm) C:XF enamel error
30792.

1934. "K.M.A.C. Megbízhatósági terepverseny 1934 XI. 25" Br díjérem a KMAC (Királyi Magyar Automobil Club) zománcozott címerével, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:2 zománchiba Hungary 1934. "K.M.A.C. terrain race of reliability 25.11.1934." Br medal with enamelled KMAC (Royal Hungarian Automobile Club) logo, with "BERÁN N BPEST" maker's mark (50mm) C:XF enamel error

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1934. Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19. zománcbetétes, részben aranyozott, ezüstözött sport emlékplakett a budapesti atlétikai versenyről(?), ARKANZAS BPEST gyártói jelzéssel (61x41mm) T:1-,2 kopott ezüstözés
30793.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. Országos Magyar Galamblövő Egylet egyoldalas Br sport plakett, ŐSZI MEETING 1934 gravírozással (83,90g/52x62mm) T:2,2- ph., karc / Hungary 1934. Országos Magyar Galamblövő Egylet (Hungarian National Pigeon Shooting Club) one-sided Br plaque, with ŐSZI MEETING 1934 (Autumn Meeting 1934) engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61,5mm) C:XF,VF edge error, scratch HP.: 4929.
30794.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. Országos Magyar Galamblövő Egylet egyoldalas, ezüstözött Br sportplakett, Siófok 1941. VI. 11-15 gravírozással (51x61mm) T:2,2-  Hungary 1934. Országos Magyar Galamblövő Egylet (National Hungarian Pidgeon Shooting Club) one-sided, silvered Br plaque, with Siófok 1941. VI. 11-15 engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61mm) C:XF,VF HP.: 4929.
30795.

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet" egyoldalas, ezüstözött Br sportplakett, "Siófok 1941. VI. 11-15" gravírozással (51x61mm) T:2,2- Hungary 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet (National Hungarian Pidgeon Shooting Club)" one-sided, silvered Br plaque, with "Siófok 1941. VI. 11-15" engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61mm) C:XF,VF HP.: 4929.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1934. Tornász Világbajnokság Budapest Br gomblyukjelvény, hátlapon CSEKÉSZBOLT V.NSÁNDOR U. 6 gyártói jelzéssel (29x16mm) + Olaszország 1947. CONCORSO INTERNAZIONALE DI GINNASTICA 25-26-27. LUGLIO 1947 FERRARA zománcbetétes aranyozott fém jelvény, hátlapon S.A. PICCHIANI BARLACCHI FIRENZE (38x28mm) T:1-,2
30796.

1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" Br gomblyukjelvény, hátlapon "CSEKÉSZBOLT V.NSÁNDOR U. 6" gyártói jelzéssel (29x16mm) + Olaszország 1947. "CONCORSO INTERNAZIONALE DI GINNASTICA 25-26-27. LUGLIO 1947 FERRARA" zománcbetétes aranyozott fém jelvény, hátlapon "S.A. PICCHIANI BARLACCHI FIRENZE" (38x28mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1935. BSE (Budapest Sport Egyesület) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935 egyoldalas zománcbetétes Br plakett (59x40mm) fehér márványtalapzaton (73x111x16mm) T:2 Hungary 1935. Budapest Sport Association Automotor Department Béla Buday Memorial Tour) one-sided Br plaque with enamel inlay (59x40mm) on a white marble pedestal (73x111x16mm) C:XF
30797.

1935. "BSE (Budapest Sport Egyesület) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett (59x40mm) fehér márványtalapzaton (73x111x16mm) T:2 Hungary 1935. "Budapest Sport Association Automotor Department Béla Buday Memorial Tour)" one-sided Br plaque with enamel inlay (59x40mm) on a white marble pedestal (73x111x16mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1935. BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935 egyoldalas zománcbetétes Br plakett márványtalpon (59x40mm) T:1-
30798.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
1935. Károly Béla 100. játékára K.T.K. (Kiskunfélegyházi TK) egyoldalas Br, labdarúgó sportérem, eredeti díszdobozban (50x72mm) T:2-
30799.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1935. M.A.C. (Magyar Athletikai Club) egyoldalas Br díjérem, zománcbetéttel, előlapon gravírozva M.A.C. Evezősosztály 1934 Dubló I., hátlapon BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (51mm) T:2
30800.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft