Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 219
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2152479
30789
380
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1934. ",,BUDAPEST'' SPORTEGYESÜLET AUTO-MOTORKERÉKPÁROSZTÁLY - I. BAJNOKI FUTAM - 1934 II 18" Br díjplakett zománcozott BSE címerrel (93x63mm) T:2 zománchiba 2115039
30790
380
6500
Numizmatika
1934. Evezős Br sport emlékplakett elő- és hátlapon gravírozva, hátlapon a hajó legénységének névsorával "GERHARDT EMLÉKVERSENY 1934. VIII. 26. / 1. BART K. 2. ELSASSER V. 3. POÓR S. 4. POÓR T. 5. KORN I. 6. WEISZ I. KAUERT F." (61x41mm) T:1- 2165613
30791
380
Numizmatika
1934. "Intézetközi Sportversenyek" Br díjérem "Ludvig" gyártói jelzéssel (59x43mm) T:2 2155880
30792
380
Numizmatika
1934. "K.M.A.C. Megbízhatósági terepverseny 1934 XI. 25" Br díjérem a KMAC (Királyi Magyar Automobil Club) zománcozott címerével, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:2 zománchiba
Hungary 1934. "K.M.A.C. terrain race of reliability 25.11.1934." Br medal with enamelled KMAC (Royal Hungarian Automobile Club) logo, with "BERÁN N BPEST" maker's mark (50mm) C:XF enamel error 2117012
30793
380
Numizmatika
1934. "Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19." zománcbetétes, részben aranyozott, ezüstözött sport emlékplakett a budapesti atlétikai versenyről(?), "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:1-,2 kopott ezüstözés 2142892
30794
380
Numizmatika
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet" egyoldalas Br sport plakett, "ŐSZI MEETING 1934" gravírozással (83,90g/52x62mm) T:2,2- ph., karc / Hungary 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet (Hungarian National Pigeon Shooting Club)" one-sided Br plaque, with "ŐSZI MEETING 1934 (Autumn Meeting 1934)" engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61,5mm) C:XF,VF edge error, scratch
HP.: 4929. 2165199
30795
380
Numizmatika
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet" egyoldalas, ezüstözött Br sportplakett, "Siófok 1941. VI. 11-15" gravírozással (51x61mm) T:2,2-
Hungary 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet (National Hungarian Pidgeon Shooting Club)" one-sided, silvered Br plaque, with "Siófok 1941. VI. 11-15" engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61mm) C:XF,VF
HP.: 4929. 2257978
30796
380
Numizmatika
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" Br gomblyukjelvény, hátlapon "CSEKÉSZBOLT V.NSÁNDOR U. 6" gyártói jelzéssel (29x16mm) + Olaszország 1947. "CONCORSO INTERNAZIONALE DI GINNASTICA 25-26-27. LUGLIO 1947 FERRARA" zománcbetétes aranyozott fém jelvény, hátlapon "S.A. PICCHIANI BARLACCHI FIRENZE" (38x28mm) T:1-,2 2154609
30797
380
Numizmatika
1935. "BSE (Budapest Sport Egyesület) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett (59x40mm) fehér márványtalapzaton (73x111x16mm) T:2
Hungary 1935. "Budapest Sport Association Automotor Department Béla Buday Memorial Tour)" one-sided Br plaque with enamel inlay (59x40mm) on a white marble pedestal (73x111x16mm) C:XF 2059330
30798
380
5500
Numizmatika
1935. "BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett márványtalpon (59x40mm) T:1- 2131411
30799
380
Numizmatika
1935. "Károly Béla 100. játékára K.T.K. (Kiskunfélegyházi TK)" egyoldalas Br, labdarúgó sportérem, eredeti díszdobozban (50x72mm) T:2- 2114992
30800
380
Numizmatika
1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club)" egyoldalas Br díjérem, zománcbetéttel, előlapon gravírozva "M.A.C. Evezősosztály 1934 Dubló I.", hátlapon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (51mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft