Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 219
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2132173
30825
380
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1938. "WMTK (Weiss Manfréd Testedző Kör) ÜZEMI BAJNOKSÁG I. 1938." ezüstözött Br labdarúgó díjérem mellszalagon (54x54mm) T:2-,3 2090911
30826
380
Numizmatika
1938. Sport témájú Br emlékplakett márványlapon "DEZSŐ BÁTYÁNKNAK SZERETETTEL G.S.E.- VERSENYZŐK 1938 KARÁCSONY" gravírozással (79x55mm) T:2 2132221
30827
380
3400
Numizmatika
1939. "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE" Br díjérem füllel, hátoldalán "Ujonc bajn. Kárpáti csop III 1938-39" gravírozással (23x39mm) T:1- 2256656
30828
380
Numizmatika
Erdey Dezső (1902-1957) 1939. "Budapest Székesfőváros Községi Takarék - Pénztár Tisztviselőinek Sportegyesülete" Br emlékplakett, "Berán N Bpest" gyártói jelzéssel (76x50mm) T:1- 2091461
30829
380
Numizmatika
1939. "Egyetemközi Távevezős Verseny alapította a Műegyetemi Evezős Club 15 éves jubileuma emlékére" jelzetlen Ag emlékérem, hátlapon gravírozva "15-ik Pünkösdi Verseny 1939 I", "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel, előlapon "LE" beütéssel (36x59mm) T:2 2253184
30830
380
Numizmatika
1939. "Haggenmacher Henrik vándordíja - A Dreher-Haggenmacher Sportkör Atlétikai Szakosztályának - II. díj - 1939. X. 7." ezüstözött Br plakett hamis fémjellel "Schmidt Gyula ezüstárugyár - Udvari szállító Budapest" tokban (50x90mm) T:2- 2085589
30831
380
Numizmatika
1939. "MOATSZ (Magyar Országos Asztali Tenisz Szövetség) - Nemzeti Sportmunka elismeréséül 1939.VII.1." asztalitenisz sport Br plakett, eredeti "SCHUBAUER JÁNOS BUDAPEST VI. DUNA-UCCA 6." jelzésű gyártói tokban (52x50mm) T:1 2142863
30832
380
6500
Numizmatika
1939. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Rákosligeti T.S.E" egyoldalas Br plakett. Szign.: Maklári (36,08g/52x37mm) T:2 kis patina / Hungary 1939. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Rákosligeti T.S.E" one-sided Br plaque. Sign.: Maklári (36,08g/52x37mm) C:XF small patina 2116775
30833
380
Numizmatika
1939. "Vízművek Sport és Önképző E. - V.S.Ö.E." ezüstpatinázott sport emlékérem, előlapon gravírozva "Evezős Szakosztály", hátlapon "LUDVIG" gyártói jelzéssel (59mm) T:1- 2165784
30834
380
Numizmatika
1940. "VI. Balatoni Sporthét / 1940. aug. 31 - szept. 1." Br emlékplakett (36x55mm) + 1962. "Balatoni Sportversenyek Emlékérme / Fűzfő 1962" Zn sportérem (59mm) T:2 2055741
30835
380
Numizmatika
1940. "Balatonkenesei Sporthét / Székesfővárosi Tenisz Bajnokság 1940" Br plakett. Szign.: Szilas (67x67mm) T:1- / Hungary 1940. "Sportsweek at Balatonkenese / Capitol Tennis Championship 1940" Br plaque. Sign.: Szilas (67x67mm) C:AU 2154534
30836
380
Numizmatika
1940. "Eredményes munkáért 1940" Br érem (40mm) és a TSE zománcozott címere fehér márványtalapzaton (60x78x14mm) T:2- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft