Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 219

1938. WMTK (Weiss Manfréd Testedző Kör) ÜZEMI BAJNOKSÁG I. 1938. ezüstözött Br labdarúgó díjérem mellszalagon (54x54mm) T:2-,3
30825.

1938. "WMTK (Weiss Manfréd Testedző Kör) ÜZEMI BAJNOKSÁG I. 1938." ezüstözött Br labdarúgó díjérem mellszalagon (54x54mm) T:2-,3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1938. Sport témájú Br emlékplakett márványlapon DEZSŐ BÁTYÁNKNAK SZERETETTEL G.S.E.- VERSENYZŐK 1938 KARÁCSONY gravírozással (79x55mm) T:2
30826.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1939. BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE Br díjérem füllel, hátoldalán Ujonc bajn. Kárpáti csop III 1938-39 gravírozással (23x39mm) T:1-
30827.

1939. "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE" Br díjérem füllel, hátoldalán "Ujonc bajn. Kárpáti csop III 1938-39" gravírozással (23x39mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Erdey Dezső (1902-1957) 1939. Budapest Székesfőváros Községi Takarék - Pénztár Tisztviselőinek Sportegyesülete Br emlékplakett, Berán N Bpest gyártói jelzéssel (76x50mm) T:1-
30828.

Erdey Dezső (1902-1957) 1939. "Budapest Székesfőváros Községi Takarék - Pénztár Tisztviselőinek Sportegyesülete" Br emlékplakett, "Berán N Bpest" gyártói jelzéssel (76x50mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1939. Egyetemközi Távevezős Verseny alapította a Műegyetemi Evezős Club 15 éves jubileuma emlékére jelzetlen Ag emlékérem, hátlapon gravírozva 15-ik Pünkösdi Verseny 1939 I, LUDVIG BP gyártói jelzéssel, előlapon LE beütéssel (36x59mm) T:2
30829.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1939. Haggenmacher Henrik vándordíja - A Dreher-Haggenmacher Sportkör Atlétikai Szakosztályának - II. díj - 1939. X. 7. ezüstözött Br plakett hamis fémjellel Schmidt Gyula ezüstárugyár - Udvari szállító Budapest tokban (50x90mm) T:2-
30830.

1939. "Haggenmacher Henrik vándordíja - A Dreher-Haggenmacher Sportkör Atlétikai Szakosztályának - II. díj - 1939. X. 7." ezüstözött Br plakett hamis fémjellel "Schmidt Gyula ezüstárugyár - Udvari szállító Budapest" tokban (50x90mm) T:2-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1939. MOATSZ (Magyar Országos Asztali Tenisz Szövetség) - Nemzeti Sportmunka elismeréséül 1939.VII.1. asztalitenisz sport Br plakett, eredeti SCHUBAUER JÁNOS BUDAPEST VI. DUNA-UCCA 6. jelzésű gyártói tokban (52x50mm) T:1
30831.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1939. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Rákosligeti T.S.E egyoldalas Br plakett. Szign.: Maklári (36,08g/52x37mm) T:2 kis patina / Hungary 1939. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Rákosligeti T.S.E one-sided Br plaque. Sign.: Maklári (36,08g/52x37mm) C:XF small patina
30832.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
1939. Vízművek Sport és Önképző E. - V.S.Ö.E. ezüstpatinázott sport emlékérem, előlapon gravírozva Evezős Szakosztály, hátlapon LUDVIG gyártói jelzéssel (59mm) T:1-
30833.

1939. "Vízművek Sport és Önképző E. - V.S.Ö.E." ezüstpatinázott sport emlékérem, előlapon gravírozva "Evezős Szakosztály", hátlapon "LUDVIG" gyártói jelzéssel (59mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1940. VI. Balatoni Sporthét / 1940. aug. 31 - szept. 1. Br emlékplakett (36x55mm) + 1962. Balatoni Sportversenyek Emlékérme / Fűzfő 1962 Zn sportérem (59mm) T:2
30834.

1940. "VI. Balatoni Sporthét / 1940. aug. 31 - szept. 1." Br emlékplakett (36x55mm) + 1962. "Balatoni Sportversenyek Emlékérme / Fűzfő 1962" Zn sportérem (59mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1940. Balatonkenesei Sporthét / Székesfővárosi Tenisz Bajnokság 1940 Br plakett. Szign.: Szilas (67x67mm) T:1- / Hungary 1940. Sportsweek at Balatonkenese / Capitol Tennis Championship 1940 Br plaque. Sign.: Szilas (67x67mm) C:AU
30835.

1940. "Balatonkenesei Sporthét / Székesfővárosi Tenisz Bajnokság 1940" Br plakett. Szign.: Szilas (67x67mm) T:1- / Hungary 1940. "Sportsweek at Balatonkenese / Capitol Tennis Championship 1940" Br plaque. Sign.: Szilas (67x67mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1940. Eredményes munkáért 1940 Br érem (40mm) és a TSE zománcozott címere fehér márványtalapzaton (60x78x14mm) T:2-
30836.

1940. "Eredményes munkáért 1940" Br érem (40mm) és a TSE zománcozott címere fehér márványtalapzaton (60x78x14mm) T:2-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft