Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 219
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2115037
30777
380
3800
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1932. A Duna Sport Club evezős, egyoldalas Br sport emlékplakettje, hátoldalon "BELVÁROSI VÉSNÖK ÜZLET" gyártói jelzéssel (49x71mm) T:2 2184386
30778
380
Numizmatika
1932. "A művészet és a sport nagy barátjának - Kalocsa - 1932. nov. 12. - K.F.C. (Kalocsai Football Club) - Sch. T. - Beleznay asszonyok" ezüstözött Br plakett (134x101mm) bársonyborítású tartóra erősítve (187x156mm) T:2,2- 2060198
30779
380
11000
Numizmatika
1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött Br lemezplakett (83x120mm) T:1-,2 2090888
30780
380
Numizmatika
Erdey Dezső (1902-1957) 1932. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." ezüstözött Br emlékérem elő és hátlapja márványlapon, valamint jelzett Ag lemezplakett "BUDAPEST SZÉKESFŐVÁROSI KÖZSÉGI TAKARÉKPÉNZTÁR R.T. TISZTVISELŐINEK SPORTEGYESÜLETE ELISMERÉSÜL - HOFFMANN RUDOLF ÚRNAK A SÍFUTÁSBAN ELÉRT KIVÁLÓ EREDMÉNYEIÉRT 1937" gravírozással T:1-,2 patina 2132124
30781
380
Numizmatika
1932. "Férfi-kézilabda bajn II. 1931-32", hátoldalán "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE 1926" fülezett, ezüstözött Br díjérem, "Hawel BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:3 2114870
30782
380
Numizmatika
Arató Gyula (1889-1969) 1932. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége" Br díjérem, hátlapon gravírozva (35mm) T:2 2154339
30783
380
Numizmatika
1933. "AZ ÉRDEM JELÉÜL ORSZÁGOS BAJNOKSÁG II. DIJ. / MAGYAR BRIDGE SZÖVETSÉG 1933" jelzett Ag díjplakett (50,90g/0.800/57x37mm) eredeti dobozában T:2 2153730
30784
380
4200
Numizmatika
1933. "BUDAPEST SPORT EGYESÜLET JUBILÁRIS ÉRME" 1913-1933 BSE" fém sportérem (59mm) és "LEITGIB JÁNOSNAK 25 éves közszolgálati jubileuma és 10 éves főtitkársága érdemei elismeréseül a.Budapest" Sport Egyesület" fém tábla (72x20mm) fekete márványtalapzaton (100x139x18mm) T:2- 2131903
30785
380
9500
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas Br motorsport emlékplakett (97x61mm) T:1-,2 patina 2154918
30786
380
Numizmatika
1933. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori - Emlékül KISOK 1933. ápr. 9." Br emlékplakett (64x100mm) + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz[ágos] Szöv[etsége] Versenydíja" fülezett Br díjérem (36mm) + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Orsz[ágos] Szöv[etsége] Versenydíja" fülezett Br díjérem (31,5mm) T:2 2055555
30787
380
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "Holfeld Henrik, a BBTE örökös m. elnöke emlékének 1932 / B.B.T.E. Bridzs-csapatverseny 1933. I. díj" aranyozott Br díjplakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti klubjelvényes tokban (63x42mm) T:1- 2184402
30788
380
Numizmatika
1933. "Soroksári öreg leventék díja 1933" ezüstözött Br lemezplakett (51x10mm) és "Sportlövész" ábrázolású ezüstözött Br éremmel (50mm), fekete márványtalapzaton (88x138x20mm) T:2- erősen kopott ezüstözés Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft