Bolhapiac Tételek száma: 566
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2209453
11697
376
Flea Market
3 db fém olló, rozsdásak, h: 13-23 cm 2210883
11698
376
Flea Market
Fém evőeszközkészlet, jó állapotban, 4×6 db 2209592
11700
376
Flea Market
"Freistaat Bayern" fa tábla, sérülésekkel, 46×37 cm 2209586
11701
376
Flea Market
"Lica" art deco fém doboz (Mechner Temesvár), kopásnyomokkal, egyik lába hiányzik, 24×12×8 cm 2211623
11702
376
Flea Market
A félnótás, régi ón kép, jelzett címkével, fa keretben, kép: 21x15 cm, keret: 29x23 cm 2211246
11703
376
Flea Market
Régi fánk sütőforma, 4x3-as forma fém vázon, fém fogóval, 26x19 cm és 12 db süti és pogácsa szagtattó forma. 2211211
11704
376
Flea Market
Meoskop diafilm műanyag nézegető, doboz nélkül, 10x9x7 cm 2211143
11705
376
Flea Market
WMF jelzésű régi fém teáskanna, kopottas fa fogóval, m: 19 cm+Berndorf alpakka tálak,2 db, jelzettek, egyiken monogrammal, foltos, 26x20 cm és 27x21 cm 2211132
11706
376
Flea Market
Régi népies öltözetű baba, műanyag testtel, kis kopásnyomokkal, a csizmáknál sérüléssel, h: 28 cm 2211129
11707
376
Flea Market
cca 1940-1950 Régi bohóc figura, porcelán fejjel, a kezekről a madzag leszakadt, teljes: m: 75 cm, csak a figura: h 42 cm 2211117
11708
376
Flea Market
cca 1940-1950 Régi bohóc figura, porcelán fejjel, a ruhán szakadással, teljes: m: 86 cm, csak a figura:h 62 cm 2211745
11709
376
Flea Market
Vegyes alpakka evőeszköz tétel, 5+2 db kés, 6+6 db villa, 7 db kanál, összesen 26 db, nagyrészt jelzettek, 24 cm és 18 cm közötti méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft