Bolhapiac Tételek száma: 566
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2208745
11673
376
Flea Market
Festett, kínai fa doboz, apró kopásokkal, m: 6,5 cm, d: 8 cm 2209531
11674
376
Flea Market
Ezüstözött alpakka kés (6db) és villa (6db), jelzett, h: 22 és 26 cm 2209516
11675
376
Flea Market
Útipatika feliratú, oldalt sérült doboz, benne 4 db fém, 1 db műanyag (Neocarbolax, Tannocarbon stb.) és 1 db üveggel, 1x2,5x5,5 cm és 10,5x17,5x4,5 cm közötti méretekben, némely kopottas állapotban 2209451
11676
376
Flea Market
4 db fa doboz, egyik festett, másik tetején "ki nevet a végén?" társas, 7x7x5 cm, 17x17x5 cm, 12x16x4,5 cm, 14x20x6 cm 2209382
11677
376
9500
Flea Market
Régi japán papír napernyő, fa nyéllel. Kézzel festett, növényi motívumokkal, nappal, madárral és írásjelekkel díszített. Jó állapotban, h: 50 cm, d: 53 cm 2209372
11678
376
Flea Market
Kézzel festett selyem legyező, faragásokkal, h (összecsukva): 33 cm 2209306
11679
376
4400
Flea Market
Régi fém mérleg, 5 db súllyal, kopottas állapotban, tányérok kissé horpadtak, 19,5x42 cm 2209298
11680
376
Flea Market
Ideal típusú fém mérleg, 1 db 1 kg-os súllyal, kopottas állapotban, tányérok kissé horpadtak, 14,5x47 cm 2208808
11681
376
Flea Market
Díszes ón tányér, jelzett, apró kopásokkal, repedéssel, d: 22,5 cm 2209814
11682
376
Flea Market
Asztali üveg/fém tintatartó, sérült, lepattanásokkal, 13×16 cm 2209804
11683
376
Flea Market
Arab réz tál, kopott, d: 24,5 cm 2209784
11684
376
Flea Market
Leveles zsírkő váza, faragott, sérüléssel, m: 12,5 cm + plasztikus rózsa, sérült, h: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft