Bolhapiac Tételek száma: 566
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2206822
11710
376
Flea Market
6 db bőr régi női színházi táska és ridikül 2207080
11711
376
Flea Market
Üveg, alumínium pálinkás szett 5 db pohárral 2211857
11712
376
Flea Market
Régi távíró alkatrész, kopott, 16x11 cm 2211819
11714
376
Flea Market
Régi üvegezett fotó képkeret, 21x17x2,5 cm 2196672
11715
376
Flea Market
Vegyes különféle hímzések, csipkék, régi párnahuzat, szövetek...stb. Változó állapotban, közte sérültek, és hiányosak. 2211696
11716
376
Flea Market
cca 1910-1960 Vegyes gyógyszertári tétel, 6 db, közte: Veto Pharmacia doboz (tartalommal), Klórogén púder (tartalommal, Diachemia gyógyszerészeti laboratórium), kerek gyógyszertáras doboz tartalommal, Codein -acisal tablettás fémdobozka, valamint Makó, Göllner Aurél Isteni Gondviseléshez Gyógyszertárának 2 kartondoboza, az egyik sérült. Különféle méretben, változó állapotban. 2211669
11717
376
Flea Market
Nemzeti színű zászló angyalos címerrel, foltos, fa rúdon, 28×39 cm 2212406
11718
376
Flea Market
2 db jó állapotú feszület, 30×15 cm 2209548
11719
376
Flea Market
Régi számbélyegző, fa nyéllel, m: 20 cm 2215042
11720
376
Flea Market
Szentkép kagylós-kavicsos keretben, 8x5,5 cm 2214009
11721
376
Flea Market
Bányász bőr kobak, kopottas, használt, de egyébként jó állapotban, 10x26 cm 2214032
11722
376
Flea Market
Fém sisak bőr béléssel és szíjakkal, kopottas állapotban, 15x26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft