Bolhapiac Tételek száma: 566
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2207203
11612
376
Flea Market
Ónix íróasztali lámpatest, búra nélkül, m: 28,5 cm 2206228
11613
376
Flea Market
2 kisebb fém doboznyi régi gomb 2207234
11614
376
44000
Flea Market
Nagyméretű alpakka tálca, 56×44 cm + 2 db állítható gyertyatartó, m: 29 cm 2207011
11615
376
Flea Market
2207006
11616
376
Flea Market
2209379
11617
376
Flea Market
Kisméretű, kissé rozsdás fém láda fogantyúval, 15x24x18 cm. 2209383
11618
376
Flea Market
Zsoké kalap, belül bélelt, kissé kopott, belső méret: 20,5x15 cm. 2209392
11619
376
Flea Market
Iparművészeti Lignifer réz doboz, figurális díszítéssel, belül fával bélelt, alján hiányos címkével jelzett, kopásnyomokkal, 11×11x4,5 cm 2209401
11620
376
Flea Market
Iparművészeti réz doboz, absztrakt díszítéssel, belül fával bélelt, kopásnyomokkal, 16,5×16,5x7 cm 2209420
11621
376
Flea Market
3 db régi kisebb méretű fém doboz: Tango paszta, C. Pearne Hough&Co Bolton London first class ship soda, Vesta aprkettpaszta, kopásnyomokkal, 16,5×16,5x7 cm 2215823
11622
376
Flea Market
Jelzés nélküli hegedű megviselt állapotban, kissé hiányosan, tokkal 2215830
11624
376
30000
Flea Market
Menzel kézzel készített 4/4-es hegedű, szép állapotban, hozzá való jó állapotú tokkal, vonóval, leírással Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft