Bolhapiac Tételek száma: 566
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1834173
11600
376
Flea Market
Régi ezüstözött osztriga villa és kés készlet, jelzett, eredeti dobozában, egyiknek a fej része mozog, h: 15 ás 17 cm (6×) 2157916
11601
376
6500
Flea Market
Dekoratív fém elektromos lámpa pár, kapcsolóval, működik, búra nélkül, kopásokkal, egyik talpán kisebb sérülésekkel, h: 45 cm 2152385
11602
376
Flea Market
Bőrdíszműves doboz. Dombornyomott, festett, kis kopásokkal 12,5x20x6 cm 2152383
11603
376
Flea Market
Szaru és műanyag gyűrű tartó 20x13 cm 2136645
11604
376
Flea Market
Egy pár esküvői fém szalvétagyűrű, szív alakú kartondobozban 2089181
11605
376
Flea Market
Kovácsoltvas 12 karú csillár, bekötve, nem kipróbált, d: 90cm, m: 65 cm 1942644
11606
376
Flea Market
Magyar Posta emlék réz falitál, jelzés nélkül, préselt, eredeti dobozában, d:22,5 cm 2211433
11607
376
Flea Market
7 db fém és papír doboz/konzerves doboz, közte Budapesti Keksz- és Ostyagyár, 2x2,5 cm, 8,5x10 cm és 14,5x21x5,5 cm 2211267
11608
376
Flea Market
Festett fa kulacs, kopottas állapotban, m: 25 cm 2211244
11609
376
Flea Market
Népművészeti csikóbőr kulacs, jó állapotban, m: 27 cm 2211056
11610
376
Flea Market
Structollak kalapra, fém tokban, toll h: ~29 cm, tok h: 35 cm 2207207
11611
376
2200
Flea Market
"Gépet feszültség alatt mozgatni tilos" - zománcozott fém tábla, sérült, 20×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft