Festmények és grafikák Tételek száma: 630
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2195557
10397
375
Rudnay (?) jelzéssel: Piknik. Olaj, fa, díszes neobarokk stílusú fa keretben, 25x19 cm 2196976
10398
375
11000
Rudnay jelzéssel: Első tavaszi nap. Tus, karton, foltos, hátoldalán Dr. Völgyessy Ferenc gyűjteménye bélyegzővel. Üvegezett, kopott fa keretben, 15×24 cm 1834628
10399
375
Sándor Béla (1872-1949): Erőd a sziklás tengerparton. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 45×29 cm 2200786
10400
375
Sándor Mátyás: Cannes. Akvarell, papír. Jelzett. 14x21 cm Üvegezett keretben 2197579
10401
375
3400
Sándorfi jelzéssel: Csendélet gyümölcsökkel. Olaj, karton, 23,5×32 cm 2130010
10402
375
500
Sassy jelzéssel: Férfi portré. Pasztell, papír, szakadással, ragasztóval, 46,5x35 cm 2195065
10403
375
Schauer jelzéssel: Ház a fák mögött. Vegyes technika, karton, paszpartuban, 19x15 cm 2196750
10404
375
28000
Scheiber jelzéssel: Cigarettázó akt. Vegyes technika, papír, sérült. 88×59,5 cm 2196749
10405
375
Scheiber jelzéssel: Forgatag. Vegyes technika, papír, sérült. 62×44,5 cm 2203039
10406
375
Scheiber jelzéssel: Hölgy. Olaj, papír. 42×29,5 cm 2203032
10407
375
Scheiber jelzéssel: Ligetben. Olaj, karton. 32×27,5 cm 2199564
10408
375
Scheiber jelzéssel: Férfi arc. Ceruzal, papír, hajtásnyommal, lap szélénél sérült, 40,5x30,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft