Festmények és grafikák Tételek száma: 630
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2198194
10301
375
22000
Meggyes László (1928-2003): Házak vízparton (Tisza Szolnoknál?). Olaj, farost jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, 60×75 cm 1970722
10302
375
11000
Hans Meid (1883-1957): Lovag és szerelme. Rézkarc, papír, jelzett, 23×18 cm 2197340
10303
375
Mészáros jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, 50,5x56,5 cm 2199818
10304
375
95000
Misch Ádám (1935-1995): Tárgyak (konstruktivista kompozíció). Olaj, kréta, ceruza, farost, jelzett (Misch), hátoldalán is jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1978-79 körül. 70×60 cm. 2198247
10305
375
28000
Miskei László (1937-2015): Konstruktivista csendélet. Olaj, fa, jelzett, jobb felső sarka sérült. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, 46×46 cm 2203458
10306
375
Molnár C. Pál (1894-1981): Na gyere csak! Kis szériás ofszet, papír, 23x17 cm 2203460
10307
375
Molnár C. Pál (1894-1981): Színpadon. Kis szériás ofszet, papír, 23x17 cm 2203463
10308
375
Molnár C. Pál (1894-1981): Vívók. Kis szériás ofszet, 20x28,5 cm 2201335
10309
375
Molnár C. Pál (1894-1981): Reggel, Kis szériás ofszet, papír, 23x17 cm 2201338
10310
375
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony. Kis szériás ofszet, papír, 23x17 cm 2201330
10311
375
Molnár C. Pál (1894-1981): Ilusztráció. Fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 12×8,5 cm 2201333
10312
375
Molnár C. Pál (1894-1981): Ilusztráció. Fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 12×8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft