Festmények és grafikák Tételek száma: 630
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2201444
10385
375
Réti Mátyás (1922-2002): Szentendre. Színes linómetszet, karton, jelzett, 28×36 cm 2026157
10386
375
28000
Révfy István: (?-?): Rákoscsabai utcarészlet. Olaj, karton, jelzett, újszerű keretben, 50×60 cm 2197457
10387
375
Rézmán Gyula (1911-196?): Fiatal férfi portréja (önarckép?). Szén, papír, jelzett és datált (1941. június 2.) üvegezett fa keretben, 31x22,5 cm 2203466
10388
375
Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt kendőben. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24x15 cm 2203036
10389
375
Rippl jelzéssel: Virágok közt. Olaj, papír. 38,5×28 cm 2155382
10390
375
Victor Roman (?-?): 1986. Tasiszta kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), enyhén hullámos 32,5×24,5 cm 2199786
10391
375
Romvári Márton (1975-): Cím nélkül. Toll, papír, jelzett és datált (Romvári Márton 2004), üveg mögött, 10×9 cm 2203389
10392
375
Rónai jelzéssel: Télen. Vegyes technika, karton, hátoldalán vázlattal. Üvegezett fa keretben. 29×39 cm 2195783
10393
375
Róna jelzéssel: Mesevilág. Vegyes technika, vászon, sérült. 70x100 cm 2188874
10394
375
Roth Miklós (?-): Elefántok. Olaj, karton, 70×43 cm 1985460
10395
375
30000
Rozsda Endre (1913-1999): Műterem. Olaj, vászon, jelzés nélkül, restaurált, 80×60 cm 1854062
10396
375
Rudnay Gyula (1878-1957): Lovas a pusztában. Rézkarc, papír, későbbi levonat, jelzés nélkül, 18×14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft