Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 275

17473.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bodnár László: Az isteni hatalomban való részesedés fokozatai és Izrael küldetése. Bp.,1936., (Neuwald Illés-ny.) Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos.
17474.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Röck Gyula: A természet gyógytényezői és a szentírás. Bp., [1933], Kókai Lajos, 159+32 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.
17475.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Boross Mihály: Asztrológia, csillagjóslás, horoszkóp. Jorio könyve a horoszkópkészítésről és az emberi sorsról, melyet az asztrológia, csillagjóslás tanításai alapján magyaráz: - -. Bp.,[1936],Magyar Könyvkiadó, 96 p. A borító rajza Kún Mihály. Kiadói illusztrált papírkötésben, szakadt, sérült borítóval, szétvált kötéssel, rossz állapotban.
17476.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Krupa András 2 db könyve. Na Cabianskej túrni (Ludové piesne) - A csabai tornyon (népdalok). Békéscsaba, 1979, k.n. Lipták Pál rajzaival Számozott 32./300 példány. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 79. III. 26)! Bevezető szlovák és magyar nyelven, népdalok szlovák ny. Kiadói papírkötés, enyhén kopott borítóval. + Hiedelmek-varázslatok-boszorkányok. Békéscsaba, Tótkomlós és Csanádalberti szlovák lakói körében gyűjtött babonák, hiedelmi szokások. Békéscsaba, 1974, Békés Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Megjelent 2000 példányban, szlovák és magyar nyelven. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 74. márc. 14)! Kiadói papír kötés, papír védőborítóval. Mellékelve egy adományozó levél fejléáves papíron, Békés Megyei Tanács VB Művelődési Osztálya bélyegzőjével , Dr. Gácser József osztályvezető által kiállítva.
17477.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Schmidt Sándor: A drágakövek I. kötet. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, belül jó állapotban.
17478.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17479.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
17480.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
17481.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17482.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17483.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17484.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft