Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 275

Kálmán Sámuel: Báró gyarmati Balassa Bálint és báró várkonyi Amade László. Bp., 1905., Pollacsek B., 62+2 p. Kiadói papírkötés, a gerincen egészen apró szakadással.
17449.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17450.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17451.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Deák Ferenc: Betű és rajz. 1988, Bukarest, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.
17452.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17453.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1848-49 A korabeli napilapok tükrében. Szerk.: Bay Ferenc. Bp., 1943, Officina. Kiadói kartonált papírkötés.
17454.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17455.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Márai Sándor: Napló 1958-1967; 1976-1983. Márai Sándor művei. Bp.,[1992-1994], Akadémiai-Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
17456.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Almási Miklós: A szerelem lehetetlensége. Pozsony, 2012., Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17457.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. II. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 397+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17458.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Weöres Sándor: A hallgatás tornya. Harminc év verseiből. A kötet könyvdíszeit Weöres Sándor rajzolta. Bp.,1956, Szépirodalmi Könyvkiadó, 431 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.  Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
17459.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nyírő József: Az én népem. Bp, é.n., Révai Nyomda. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötésben, sérült gerinccel
17460.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft