Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 275

Emil Ulischberger: Sörivóknak való. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonkötés.
17509.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Németh László: A minőség forradalma. I-II. kötet (Egyben.) I. kötet: Európa. II. kötet: Új enciklopédia felé. Bp., 1943, Magyar Élet. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van.
17510.

Németh László: A minőség forradalma. I-II. kötet (Egyben.) I. kötet: Európa. II. kötet: Új enciklopédia felé. Bp., 1943, "Magyar Élet". Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Corrado Balducci: Sátánizmus és rockzene. Ford.: Komlósi Éva. Pannonhalma, 1992., Bencés-Piemme. Kiadói papírkötés, az egyik borító sarkon gyűrődéssel, volt könyvtári példány.
17511.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Révész Béla: Ady Endre életéről, verseiről, jelleméről. Bp., 1924, Béta, (Globus-ny.), 160 p. A borító grafikája Kozma Lajos (1884-1948) munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, jó állapotban. Dajbukát Jenő névbejegyzésével.
17512.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hajo Banzhaf: Tarot kézikönyv. Bp., 1994, Bioenergetic. Kiadói papírkötés.
17513.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Georg Steindorff: Aegypten in Vergangenheit und Gegenwart. Berlin, 1915, Ullstein. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
17514.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Körmendi János: Nyakig a színházban. Szatirikus színháztörténet I. köt. Bp., 1990., Agroinform. Kiadói papírkötés.
17515.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17516.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kogutowicz Lajos: A térkép írás olvasás ABC-je. II. rész. Bp.,1931., Szerzői kiadás, (Stádium-ny.), 3+96-395 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel és gerinccel.
17517.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Hock János: Rákócziné. Történeti elbeszélés. Bp., 1907, Athenaeum. Kiadói festett, aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal, firkált lapokkal.
17518.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Solymossy Sándor: A vasorrú bába és mitikus rokonai. Válogatott tanulmányok. Hermész Könyvek. Bp., 1991., Akadémiai Kiadó.
17519.

Solymossy Sándor: A "vasorrú bába" és mitikus rokonai. Válogatott tanulmányok. Hermész Könyvek. Bp., 1991., Akadémiai Kiadó.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Huszár Tibor: Beszélgetések. Bp.,1983,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17520.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft